Şartlar ve Koşullar

Müşteri tarafından iade edilmesi kararlaştırılan ürünler Gaye Genç Adam Yayınları adresine gelmek üzere 3(üç) iş günü içerisinde fatura ile kargoya verilmelidir.

Özel istek üzerine el işçiliği ile tasarlanan ürünlerde(kargo hasarı dışında) iade hakkı bulunmamaktadır. 

İade edilecek ürünlerin tahrip edilmemiş, kullanılmamış ya da tekrar satılabilirliği bozulmamış olmalıdır.

İade edilecek ürünler teslimat esnasında hasar ve zarar göremeyecek şekilde paketlenmelidir.

İade edilecek ürünlerin kargo ücretleri müşteri tarafından karşılanır, Gaye Genç Adam Yayınları’nın karşı ödemeli gönderilen iade kargolarını teslim almama hakkı saklıdır. 


KARGODA HASARA UĞRAMIŞ ÜRÜN İADESİ

Ürünün kargoda hasar görmesi halinde Müşteri, kargoyu açtığı anda gördüğü hasarı fotoğraflayıp 1(bir) gün içerisinde gayegencadam@gmail.com adresine hasara dair fotoğrafları ve bilgilendirici metin yollar. Ardından Gaye Genç Adam Yayınları’na ürünü faturası ile birlikte en geç 3(üç) iş günü içerisinde iade eder. Gaye Genç Adam Yayınları bu şartlar sağlandığı takdirde ürünü tekrar, sıfırdan göndermeyi taahhüt eder. Bu durumdaki ürünlerin kargo ücretleri Gaye Genç Adam Yayınları tarafından karşılanır.

Bu yardım belgesinde yer almayan soru, görüş ve önerileriniz için gayegencadam@gmail.com adresine mail atarak veya 0531 821 71 94 numaralı telefonu arayarak bizlere ulaşabilirsiniz.