VATANA, MİLLETE, ÜMMETE HAYIRLI OLSUN!..

i

Gün itibariyle Ak Parti saflarından milletvekili aday adaylığı sürecimiz sonuçlanmıştır.

Bu süreçte, başın başında “aslolan gaye” fikriyle ve inancıyla var olduk. Tabii ki bu günlük, sıradan politik bir anlayışla manalanabilecek değil, dünya görüşümüzde ifadesini bulan “gaye”…

Gayemizin vasıtaları siyaset, eğitim, kültür, sanat, edebiyat vs. olabilse de refaransı “fikir”olur, olmuştur da. “Fikir”de alameti farıkamızın Büyük Doğu- İbda dünya görüşü olduğunu ve olacağını sadece sözle değil iş ve eserle her zaman ifadecisi olmaya çalıştık.

Dava insanlarının asla kaybedenler olmadığı inancımla bugün aday listesinde bulunmayışımı “nasip” olarak değerlendiriyorum. Zaten en başından beri teveccühler, dostluklar ve aldığım dualarla kazanan olduğumu ilan etmiştim.

Bundan önceki bazı sosyal faaliyetlerimiz sonrasında mutad olduğu üzre yayınladığım teşekkür mesajları gibi;

Her şeyden önce en büyük desteğim fikrimde varlık sebebim Sayın Mütefekkir Salih Mirzabeyoğlu’na, “davamızın mihrak şahsiyeti” H. Abla’ya, müstesna insan Ali Hışıroğlu Hocama, gözümün nuru çocuklarıma, öğretmen arkadaşlarıma, öğrencilerime, gönüldaşlarıma, dostlarıma, sosyal medya üzerinden şahsımı destekleyen ve gerçekten beni mecliste görmek istediklerini samimiyetle ifade eden herkese en kalbi teşekkürlerimle…

Bilvesile Ak Parti listelerinden milletvekili adaylarına, Ak Parti’ye ve fikrimize, inancımıza mutabık olabilecek herkese hayırlı muvaffakiyetler dilerim.

07 Nisan 2015

FATİME HIŞIROĞLU (FATMA PARMAKSIZ)

Be the first to comment on "VATANA, MİLLETE, ÜMMETE HAYIRLI OLSUN!.."

Leave a comment

Your email address will not be published.


*