Sizin Derdiniz Nedir Kuzum?

Sizin derdiniz nedir kuzum?

Ne yapmak istiyorsunuz? Devrim mi, emperyalizmle mücadele mi; ne?

Derdiniz ve meramınız İslam inkılabını gerçekleştirmekse bunun en esaslı, pak ve gerçekçi sancağı İBDA’nın elinde dalgalanmaktadır bugün Türkiye’de… Bu aynı zamanda emperyalizmle sahici bir mücadeleyi de içermektedir; bu kadarını da biliyorsunuzdur her halde.

İslam karşısında yerli emperyalizmin kanalından zuhur etmiş bu ulusalcı, Kemalist, antikapitalist ve bilmem ne kesimlerle birlikte mi gerçekleştirmeyi planlıyorsunuz “İslam İnkılabı”nı?

Haydi diyelim oldu bir kere, hayatınızın hatasını yaparak bu ne idüğü belirsiz zümrelere destek oldunuz; e yeter gayri… Hala anlayamadınız mı işin aslını? Yapmayın canım, bu kadar da ilimden, irfandan, vicdandan ve ferasetten mahrum ve yoksun olamazsınız.

Haydi diyelim ki oldu; bu kadar kardeşin, bu kadar gönüldaşın bas bas bağırıyor; insan hiç mi düşünemez, insanın algılaması bu kadar da mı “defolu” olur? Yoksa “erkek adam sözünde durur” mantığı ile mi hareket ediyorsunuz siz?

Haydi “pardon, hata yaptık!” diyemiyor bu olgunluğu ve erdemliliği gösteremiyorsunuz, göstermiyorsunuz, bari bu konuyla ilgili zırvalamaları da mı kesemiyorsunuz? Nedir yani; bu zibidilerin saflarına adam toplamak hangi inancın ve ideolojik tavrın açılımı? Dostlar, kardeşler ve gönüldaşlar arasında bunca kırgınlıklara, zıtlaşmalara ve tartışmalara malolan bir konuyu (Gezi Parkı, ulusalcılık vs. vs.) sürekli kaşıyıp kaşıyıp ortaya koyarak “dava” adına ne fayda sağlayacağınızı zannediyorsunuz? Yoksa sizin inandığınız ve bağlandığınız ideolacya “bundan” ibaret midir? Sizlerin olmazsa olmazınız mıdır bu konu? Kahretsin ya!  

Allah ve Resulünün apak, tertemiz, iman ve ihlas kokan, parlayan  yolunun bu kesim ve zümrenin yoluna monte etmek isteyen, hatta bunu bir olmazsa olmaz haline getiren,olanca dava ve ideolojisinin dayanak noktası gibi gösteren kişi ve kişilere yazıklar olsun!

Gezi Parkı eylemlerinde ölmüş, yaralanmış ve dayak yemiş şahıslar için adeta yas tutan siz bazı kişicikler, dünyanın dört bir yanında şahadet şerbeti içen mücahitleri neden görmüyor ve onları neden bayraklaştırmıyorsunuz?

Sizin derdiniz nedir kuzum?   

Be the first to comment on "Sizin Derdiniz Nedir Kuzum?"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*