DÜZELTME

Kumandan Mirzabeyoğlu’nun rahatsızlığı sebebiyle basında, sosyal medyada ve diğer iletişim organlarında haber ve yorumların her çeşidine tanık oluyoruz.

Bu haber ve yorumlar çeşitlilik arzetse de bir konuda handiyse ağız birliği yapılıyor: Mirzabeyoğlu için ısrarla 28 Şubat zihniyetine ve onun mensuplarına karşı yaptığı emsalsiz ve amansız mücadelesinin ve dik duruşunun altı çiziliyor.

Bu yanlış mı? Mirzabeyoğlu’nun ve bağlılarının o destansı mücadelesi doğru ama kıytırık ve kanıbozuk bir zümreye karşı değildi o şehitler verilen şanlı mücadele; o zümreyi de doğuran, Allah ve Resûlünü tanımayan küfür sistemine karşıydı. 28 Şubatçılar da bu küfür sisteminin öncü “piçleriydi”!

Yani Mirzabeyoğlu’nun söz konusu edilen mücadele sürecini 28 Şubatla sınırlamak ve onu adeta “o an için doğmuş” geçici bir tepki ve franksiyon kavgası gibi algılanmasına ve anlaşılmasına vesile olmak yanlış ve cidden yanıltıcıdır.

O ne bücür bir franksiyon mücadelecisi ne de; kuru bir iktidâr kavgacısıydı. O ve İbda Hareketi tam mânâsıyla bir MEDENİYET inşacısıydı (mimarıydı). Dolayısıyla ne 28 Şubat bitti diye ve ne de iktidar değişti diye bu mücadele asla bitmiş değildir. Strateji ve taktik gereği mücadele şeklinde değişiklik söz konusudur.

Başyücelik Devleti mücadelesi esasta ara vermeden devam etmektedir ve devam edecektir!

Be the first to comment on "DÜZELTME"

Leave a comment

Your email address will not be published.


*